Hledáme maminky

05.09.2019

Opět se nám rok s rokem sešel a my hledáme maminky, pro vedení dopoledních herniček v příštím školním roce.
Dopolední herničky patří v Robátku mezi tradiční programy. Pro jeho zajištění neustále hledáme maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené, které by měli zájem podílet se na vytváření programu v našem centrum.

A co to ta hernička je?
Jedná se o dopolední program, který nejvíce navštěvují rodiče s dětmi na mateřské a rodičovské dovolené. V herničkách se děti spolu s rodiči účastní programu. Programy v herničkách se navzájem od sebe liší. Některé jsou více zaměřené na říkadla, jiné na písničky a na pohyb, nebo jsou volné, kdy není žádný konkrétní program a děti si spolu vzájemně hrají a maminky si vyměňují své zkušenosti a rady.

Kdo si připravuje herničkový program?
Každou herničku zaštiťují dvě až tři maminky, které jsou na mateřské nebo rodičovské dovolené. Proto je každá hernička jiná a návštěvníci si mohou vybrat, co jim bude vyhovovat. Rádi mezi sebou uvítáme maminky! Do dalšího školního roku hledáme nové maminky, které by měly zájem se k nám přidat a podílet se na vedení a přípravě programu v dopoledních herničkách. Maminkám nabízíme finanční odměnu, členství v Robátku, metodické kurzy zdarma a také možnost pořádat v Robátku soukromé narozeninové oslavy.

Podrobnější informace a dotazy rádi poskytneme na e-mailu: info@mcrobatko.cz nebo tel.: 774 684 867.
Děkujeme že nás podporujete!