Bazárek

Rádi bychom Vám nabídly zakoupení deskových her. Všechny hry pocházejí z Robátka ale bohužel je nevyužijeme. Je nám tedy líto, že hry leží ve skříni i když by mohly ještě sloužit a přinášet radost. Všechny hry jsou ve výborném stavu, mnohdy nejsou ani použité nebo použité minimálně. Pokud se Vám některá z her libí, budeme rádi když si hru zakoupíte. Hry zasíláme i poštou za dle aktuálního ceníku České pošty.

Jak postupovat když si hru chci koupit?

1) Napsat na email info@mcrobatko.cz
Dejte nám vědět, která hra se Vám líbí. Budeme Vás informovat a domluvíme se na dalším postupu.
2) Domluvte se jak hru chcete doručit
Hry Vám rádi zašleme poštou dle ceníku české pošty a to na adresu, kterou nám dáte. Nebo si hru můžete vyzvednout osobně u Vás v Robátku v čase, který Vám bude vyhovovat.
3) Jak budu za hru platit ?
Hru můžete zaplatit při převzetí, dobírkou nebo převodem na účet. Při zakoupení hry Vám vystavíme fakturu nebo příjmový doklad. 


Věříme že se Vám hry budou líbit a budou přinášet jen a jen radost! :)Cena 250,-

Hra pro 2 - 6 hráčů vznikla ve spolupráci s dětským časopisem Nezbeda. Začíná se na startovním poli "Soluň" - rodiště bratrů, a cílem je dostat se na poslední pole v podobě Božího království. Po cestě musí absolvovat deset stanovišť s událostmi ze života sv. Cyrila a Metoděje a získat všech deset kartiček symbolizující tyto milníky. Hra se hraje s figurkami a kostkou a její délka je 60-90 minut. Ocení ji jak rodiče školáků, tak i učitelé náboženství a animátoři skupin dětí.

Cena 200,-

Populární rodinná hra Ubongo vychází v novém kabátku přístupnějším pro předškolní děti. Každý hráč dostane sadu 9 dílků a 7 kartiček se zadáními. Každá strana kartičky obsahuje jedno zadání. Můžete si vybrat jednodušší obrázek ze dvou dílků nebo těžší skládačku ze tří.

Cena 400,- 


Krásné obrázky tradiční české vesnice v průběhu čtyř ročních období namaloval Josef Lada. Dřevené puzzle se skládá z 24 velkých, snadno uchopitelných dílků.

Cena 100,- 

Krásné obrázky tradiční české vesnice v průběhu čtyř ročních období namaloval Josef Lada. Dřevené puzzle se skládá z 24 velkých, snadno uchopitelných dílků.

Cena 100,-

Krásné obrázky tradiční české vesnice v průběhu čtyř ročních období namaloval Josef Lada. Dřevené puzzle se skládá z 24 velkých, snadno uchopitelných dílků.

Cena 100,-


Dětský KRIS KROS je křížovka pro malé i starší děti. Obsahuje dvě podoby oblíbené hry uzpůsobené dětem různých věkových skupin. Hra procvičuje paměť, myšlení a slovní zásobu.

Pro nejmenší je zde bohatě ilustrovaný herní plán. Na něm si děti mohou zábavnou formou tvořit jednoduchá slova přikládáním písmenek na předlohu napsanou na herním plánu. Káždé slovo má svůj veselý obrázek. Pro starší děti je tu již opravdová stolní hra, kde skládáním slov nebo přikládáním písmen mohou získávat body. Kdo v průběhu hry získá bodů nejvíce, vyhrává.

Cena 220,-

Kdo si první pochutná na salátu? Želvy jsou spíš loudalky, ale sotva objeví čerstvý křupavý salát na záhonu za trávníkem, vyběhnou, aby se dostaly k těm nejlepším listům.
Želvy mají málokdy naspěch - ale někdy mají také ony důvod ke spěchu, např. proto, aby se co nejrychleji dostaly k zelenému šťavnatému salátu na druhém konci louky. A protože nejsou obzvlášť vytrvalé, pokoušejí se často vylézt na záda jiné želvy, aby se nechaly trochu poponést. Ve spěchu a shonu se často stává, že nějaká želva běží špatným směrem, ale nakonec se přece jen první želva dostane do záhonu se salátem a začne si s požitkem pomlaskávat.

Cena 300,-

Cena 180,-


Zahraj si a protáhni si tělo. Hlavně se nezamotej! Skvělá pohybová zábava pro 3 velké i malé hráče od 4-6 let, která prověří vytrvalost, tělesnou zdatnost i mazanost. Skvělá zábava na ven i na doma. Roztáčej dvě káči se symboly a pokládej ruce a nohy na obrázky podle pokynů "rozhodčího". Protahuješ a procvičuješ své tělo. Vyhrává ten ohebnější s větší rovnováhou. Dva hráči cvičí na dvou rohožích současně a přesouvají ruce a nohy podle pokynů rozhodčího, který roztáčí káču s obrázky. Položíš ruku na žlutou kačenku nebo raději zvolíš nohu? Důležité je abys to ustál a vydržel déle než soupeř. Hru můžeš hrát na dvou nebo i na jedné rohoži. Na jedné rohoži je hra těžší než na dvou, kdy hráči hrají odděleně a plní stejné pokyny. 

Cena 240,-

Hra na objevování světa.
Cena 450,-


Připravte svým dětem pořádnou porci zábavy s napínavou společenskou hrou, u které se všichni budou smát, až se budou za břicha popadat. Hlavním úkolem bude předvádět, napsat nebo slovně popsat daný pojem a ostatní z týmu musí uhádnout, o co se jedná. Vyhrává ten tým, který se jako první dostane do cílového pole. Jednotlivé úkoly a jejich náročnost jsou v této sérii přizpůsobeny starším dětem, které díky tomu mohou hrát i bez pomoci dospělých. Ale i dospělí si jistě najdou chvilku na společné odpoledne se svými potomky. Hra v dětech rozvíjí představivost, schopnost vyjadřování a učí je pracovat v týmu.

Cena 300,- 

Hledáte pro své děti něco, co by je zabavilo? Co by je potěšilo? A ještě by u nich rozvíjelo logické myšlení, slovní zásobu a postřeh? Originální hra v šikovném kufříku, který je krásně zeleně zbarvený, splní všechny vaše požadavky. Ve hře Kufřík na děti čeká 528 otázek, které po 30 minut zabaví nejen děti, ale i dospělé. Výhodou hry je, že se může zapojit až 16 hráčů. Vašim úkolem bude uhádnout pohádkové postavy, zpěváky a zpěvačky, vymyslet slova na konkrétní písmena a zdokonalíte si i své malířské umění. Všechny otázky a úkoly jsou koncipovány tak, aby je zvládli děti od 7 let.

Cena 380,- 

Dřevěné puzzle, vhodné pro děti od 5 let

Cena 120,-


Podpalubí praská ve švech. Z jednoho okna troubí slon, z druhého kdáká slepice a z třetího trčí dlouhatánský krk žirafy. Každé zvíře má na téhle palubě svoje místo, ať je malé nebo velké. A všechna jsou stejně důležitá. Společně totiž založí novou zemi a obydlí znovu planetu, až opadne voda. Ale kdo je vlastně naložil na tu loď? Vy!

Noemova archa je obrovské plavidlo. Dokážeš stejně jako Noe získat všechna zvířata světa v páru a dopravit je na loď pro jejich záchranu? Pokus se o to v co nejkratším čase a vyhraj tak nad svými soupeři. Zábavná společenská hra pro celou rodinu.

Cena: 300,-

Rádi hrajeme s dětmi různé hry a Activity Děti jsou takové pěkné zpestření, malování, povídání, předvádění.. žádné sezení u stolu bez nápadu. Tuto dětskou variantu doporučuji i mladším školákům, junior bych doporučila možná tak od 10 let, slova jsou tam opravdu ještě těžká. Hra je zábavná, tvořivá, možno hrát v pár hráčích nebo ve velké skupině udělat týmy, rozhodně doporučuji. Ve skupinovém hraní se dají vtáhnout i ti nejmenší.

Cena 300,-  

Akce ostrov je stolní hra, která zábavnou formou rozvíjí dovednosti a schopnosti potřebné pro zápis dětí do první třídy a pro úspěšné zvládání prvních měsíců ve škole, například rozpoznávání velikosti, délky, množství a barev. Zvláštní důraz je kladen na rozvoj řečových dovedností. Hráči sledují příběh ztracených mladých výzkumníků na zapomenutém ostrově. Po cestě nalézají stopy ztracené výpravy (karty) a popisují je. Pravidla hry je možné všemožně měnit a modifikovat.

Cena: 400,-Ptačí hra vám poslouží i jako atlas ptáků. Bouřky, souboje s kočkou nebo nahánění ornitologem se zas postarají o napětí a zábavu. Ve hře Evoluce se jistě pobavíte, když vašemu vytouženému lvu narostou ploutve nebo listy. Cílem je ale vyvinout se ve vybrané zvíře správně. Zábava na stromě života je zaručena! V Pytlácké hře se jako tým snažíte osvobodit zvířata, která nebezpeční pytláci drží v zajetí. Cestujete po celém světě a ochraňujete zvířata všech kontinentů. Spolupráce je nutná, neboť pytláci mohou být velmi silnými protivníky a napětí během hry stoupá! Crazy animals aneb Bláznivá zvířata je jednoduchá hra, při které děti skládají potrhlé věty o zvířatech v češtině a angličtině.

Cena: 250,- 

Tato hra pomůže dětem jednoduchým způsobem zvládnout základní početní úkony. Obtížnost početních úloh můžete přizpůsobit věku dítěte. Pro děti od 6 let.

Cena 90,- Puzzle světa pro děti od 4 let.

Cena 200,-

Společenská hra - Hurá na houby - Běž do lesa na houby! Hledej za stromy, v mechu i houštinách, ale ať nezabloudíš! A pozor! Jedovaté a nejedlé houby nesbírej! Zábavná společenská hra pro celou rodinu.

Cena: 220,-

Tik Tak Bum junior je vzrušující slovní hra určená pro děti již od předškolního věku. Hráči vymýšlejí slova, která mají spojitost s obrázkem na kartě. Musí být však rychlí, aby jim bombička nevybuchla v ruce! Hra Tik Tak Bum je vhodná i pro jazykové školy! Hračka se zvukem na baterie.
Ve hře Tik Tak Bum se nejprve nastartuje bomba. Nikdo neví, jak dlouho bude tikat. Odkryje se první karta. Hráč, který má v ruce bombu, musí rychle říci nějaké slovo, které má spojitost s obrázkem na kartě. Například je-li na kartě pláž, může říci "písek", "lehátko", "mušle" apod. Pokud je slovo v souladu s obrázkem, předá hráč bombu dál. Hráči se střídají, dokud bomba tiká. Jakmile bomba vybuchne, musí si hráč, který ji právě držel v ruce, ponechat kartičku s obrázkem. Bomba se znovu nastartuje, odkryje se další karta...

Cena 300,-


Hra Dlouhý, Široký a Bystrozraký je dětská hra na motivy známé pohádky. Vyhrává ten, kdo jako první absolvuje nelehkou cestu za princeznou. Milé děti, znáte pohádku o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém, kteří pomohli princi vysvobodit princeznu ze zajetí zlého kouzelníka? Hra je o nelehké cestě pohádkových bytostí do princova zámku. Vyhrává ten, kdo cestu plnou překážek a nástrah zvládne nejrychleji. Hráči se coby jedna z pohádkových postav - kouzelník, princ, princezna či jedna z postav pohádkové trojice.

Součástí jsou dřevěné postavičky Dlouhý, Široký, Bystrozraký, Princ,Princezna, Černokněžník, dřevěné kostky.

Cena 350,-

Bláznivá stolní hra. Každý mravenec se skládá ze tří částí: z hlavičky, bříška a zadečku. Každá část má jinou barvu. Někdy je hlavička červená, bříško žluté a zadeček zelený, někdy má zase hlavička zelenou barvu, bříško červenou a zadeček žlutý. Ale všichni mravenci mají něco společného - otvor v jedné části tělíčka. Cíl hry je jasný: mravenci se kladou jeden na druhého tak, aby otvorem byla vidět stejná barva, jakou má spodní mravenec v jedné z částí těla. Příklad: jeden mravenec má červenou hlavičku, žluté bříško a modrý zadeček. Otvor je v části hlavičky. Tohoto mravence lze přiložit buď na mravence s červenou hlavičkou, který leze stejným směrem, nebo ho otočit a položit ho na mravence s červeným zadečkem. Kdo jako první vyloží všechny své kartičky mravenci.

Cena 180,-

Společenská hra pro děti od 3 let Nešťourej se v nose! je průvodcem základů etikety pro naše nejmenší slečny a gentlemany. Děti si hravou formou připomenou základy slušnosti a mezilidské komunikace nebo základy stolování a osobní hygieny. Dozvědí se, jak se chovat k těm, kteří se nějak odlišují, jak se chovat na veřejných prostranstvích, v přírodě či ke zvířátkům.

Cena 380,- 


Hry pro předškoláky a malé školáky, při kterých zábavnou cestou získají základní zeměpisné znalosti. Při jejich hraní vzniká prostor pro vytváření vlastních příběhů a vzájemnému špičkování. Základní princip her je založen na náhodném hodu kostkou, ale mincové žetony přinášejí do hry možnost taktizovat a rozhodovat se. Při Objevitelské hře budete objevovat známá místa všech kontinentů, získávat tolary, bojovat s piráty a obírat je o jejich poklady. Ve hře Evropou křížem krážem musíte navštívit daný počet hlavních měst. Zábava graduje v momentě, kdy je většina měst obsazena a hráč se musí rozhodnout, do které části Evropy se vydá pro své poslední město. Hedvábná stezka nás provede starobylou obchodní cestou přes celou Asii až do Číny a Indie, kde si za získané peníze hráči koupí loď, se kterou plují do cíle. Cesta je plná bonusů a nástrah, kde mnohé těžkosti můžou být i výhodou. Horolezecká čtyřka je jednoduchá logická hra pro dva hráče, vycházející z principu piškvorek. Vložený doplněk: Látkový pytlíček obsahuje 1 dřevěnou kostku a 4 dřevěné figurky, plato se 40 žetony (pytlíček a plato jsou pevně zavěšeny uvnitř vazby na šňůrce s brzdičkou)

Cena 250,- 

ZTRACENÁ ATLANTIDA je dobrodružnou výpravou hlubinami moře, při které se naučíme jednoduché počítání při soubojích s mořskými tvory a při získávání vědomostních krystalů. Hledačky v hlubinách ukrývají kompletní malou násobilku.
CHYTRÉ KOČKY pomáhají bystřit myšlení a malé děti si dobře osvojí podobu písmen.
PÍSMENKOVÁ PYRAMIDA funguje na principu slovního fotbalu a vymýšlení vhodných slov vám usnadní cestu k pokladu. Když někdo neví, napovíme mu hádankou.
Hra PUTOVÁNÍ S DINOSAURY je plná nástrah i příjemných zkratek, kterou zvládnou i nejmenší hráči.
Všechny hry mají jednoduchá intuitivní pravidla a vše co potřebujete je jen kostka a figurka pro každého hráče, které jsou součástí leporela. To si poskládáte pro každou hru dle potřeby. TIP: K vědomostním krystalům, do dinosauřích hnízd nebo do cíle je prima dát nějakou sladkost. Rozhodně to zvýší motivaci k vítězství!

Cena 250,- 

Skládačka pro děti. Dřevěné kostky lidského těla.

Cena 100,-


Hra Hurá na kolo! je edukativní hra, která obsahuje dvě verze s různou obtížností: mladší hráči se při pohybu po hrací ploše musí řídit dopravními značkami, starší odpovídají na kvízové otázky. Díky zaměření na problematiku chodce a cyklisty se hra nejen stává nepostradatelnou učební pomůckou v dopravní výchově, ale i cenným pomocníkem rodičů a vedoucích cykloturistických kroužků.

Cena 250,- 

Postavte své děti na start celoživotní cesty se zábavnou hrou MONOPOLY! Tato rychlá a napínavá hra s jednoduchými pravidly je určena pro děti od 5 let. Děti nakupují místo nemovitosti různé druhy párty, plní úkoly z karet Šance a při každém průchodu políčkem START získávají hotovost - je to zjednodušená, dětská verze hry pro dospělé. Vaše děti budou objevovat jak počítat a používat peníze. Vaše děti budou zbožňovat sbírání oblíbených typů párty, překvapení při otevření párty boxu a legrační figurky ve tvaru cukrářských košíčků.

Cena 480,-

Sombrero nebo buřinka je hra pro menší děti. Kovbojský klobouk, kožená bunda, bambusová suknička a černé bosé nožky. Copak je to za legrační postavičku? Ze 64 karet lze poskládat obrázky dětí z celého světa v jejich typických úborech. Děti při skládání postaviček rozvíjejí schopnost soustředění a zapojují vlastní fantazii. Hravou formou se dovídají, jak žijí jejich vrstevníci v jiných koutech světa. Hru doplňuje etnografický komentář. 

Cena 200,-


Honba může začít. Rozhodněte se, jestli budete plnit úkoly a, b, c nebo d. Vydáte se i se STRÁŽCEM POKLADU po trase a po nalezení karty splníte jeden úkol. Vyjmenovávací otázky plní děti společně a ostatní úkoly jednotlivě nebo podle rozhodnutí strážce pokladu. Ten kontroluje správnost odpovědí nebo může hádankou napovědět správnou odpověď.

Základem hry je 16 karet vždy se 4 otázkami rozdělených do 4 kategorií: Země - znalosti o přírodě, Voda - znalosti o světě lidí, Oheň - dovednosti, Vzduch - znalosti o mně a o lidech. Je tam vpašováno pár vyzvědačských otázek, jako např. tvoje dobré a špatné vlastnosti apod.

Cena 120,-

Superfarmář je hra, ve které hráči za pomoci dvanáctistěnných kostek získávají zvířátka do svého stáda - králíky, ovce, prasata, krávy či koně. Pokud je však neohlídají psi, může se jim snadno stát, že jim jejich stádo požere liška či vlk. Úkolem hráčů je jako první získat stádo, ve kterém budou zastoupena všechna zvířátka. Ty se směňují v určitých kurzech. Superfarmář tak vaše děti naučí především kombinovat, užijete si při něm však i spoustu legrace.

Cena 200,-


Poučte děti zábavnou a nenásilnou formou o bezpečnosti a zbytečném riskování. Společenská hra pro děti od 3 let seznamuje děti s prvními životními nástrahami a názorně ukazuje jak si s nimi poradit. Slyšet o tom, co se nemá či nesmí je jedna věc, vidět, co se může stát "když se neposlechne", je věc druhá. Děti se naučí nezbytné opatrnosti, dozvědí se na co si dát pozor při hraní, sportování, při kontaktu s nebezpečnými nebo neznámými látkami, jak se chránit a u koho hledat pomoc.
Dávat bacha si musíme všichni, ale těm nejmenším je s tím třeba pomoci. Spolu s prvními krůčky, kterými vedeme naše milované ratolesti k základům ohleduplného, laskavého a slušného chování, je s nemenší pozorností a trpělivostí ochraňujeme před každodenními nástrahami, a co víc, vedeme je k tomu, aby si s nimi věděly rady, až jim nebudeme nablízku. Zkrátka slušnost a bezpečnost jsou v jejich prvních letech života naše hlavní společná konverzační témata.

Cena 350,-

V kostce tentokrát na téma abeceda, pomáhá dětem v zvládnutí rozpoznávání písmen a formou hry pomáhá rozvíjet i schopnost čtení. Jako každý Brainbox, i tento zároveň pomáhá procvičovat a zlepšovat pozorovací schopnosti a paměť. Tato skvělá hra, která byla vyvinuta ve spolupráci se zkušeným učitelem základní školy, je nyní úzce napojena na učební osnovy fonetiky tak, jak se vyučují na některých vybraných školách. Cílem hry je stát se tím, kdo během 10 minut získá nejvíce karet. Je potřeba pozorně prostudovat obrázek na kartě a poté správně odpovědět na položenou otázku.

Cena 360,-


Počítání s porovnávání

Cena 480,-

Obsahové vnímání

Cena 480,-

Na hřišti a u vody
Cena 480,-

Na nákupu
Cena 480,-

Paměť a logika

Cena 480,-

Sada tří knížek a jedné destičky. Abeceda bez čtení, Oko a ruka, Geometrie 2.

Cena 920,-

Prvouka

Cena 480,-

Připraven ke startu

Cena 480,-

Sada dvou kníže, a jedné destičky. Připraven ke startu a předčtenářská dovednost 1.

Cena 700,-

Matematika

Cena 480,-

Sada dvou knížek a jedné destičky. Český jazyk a Matematika.

Cena 700,-

Sada dvou knížek a jedné destičky. Geometrie 3 a Český jazyk.

Cena 700,-

Oko a ruka

Cena 480,-

Matematika

Cena 480,-

Začínáme počítat

Cena 480,-

Začínáme počítat

Cena 480,-

Připraven ke startu

Cena 480,-

Sada dvou knížek a jedné destičky. Prvouka a prostorové vnímání.

Cena 700,-

Český jazyk

Cena 480,-

Sada dvou knížek a jedné destičky. Začínáme počítat a Český jazyk

Cena 700,-

Začínáme počítat

Cena 480,-