Akce


V roce 2019 Robátko oslaví 10 let od založení. Termín narozeninové oslavy bude upřesněn. Děkujeme že nás podporujete už 10 let! :-)

Zatím jsme pro Vás připravili následující akce:
23. února - Pískování obrázků
5. března - Tvoření zdravých svačinek
22. - 23. března - Zraková cvičení
30. března - Plenérové malování
9. dubna - Závod odrážedel
14. května - Piknik 

(Termíny akcí jsou orientační a mohou se změnit. Informace budou postupně zveřejňovány) 

Na přání se v lednu otevře uzavřený kurz na "Posíleni pánevního dna"' a hlubokých břišních i zádových svalů. Ukážu a vysvětlím vám co a jak, jak správně pracovat s pánevním dnem při běžných denních aktivitách, apod. Kapacita omezena! ;-)

Tradiční zpívání v kostele na Štědrý den v kostele v Židlochovicích.

V sobotu 10. listopadu proběhne v Robátku kurz zrakového cvičení pro dospělé. Díky aplikování speciální metody docílíte kvalitnějšího zraku.

V pátek 9. listopadu bude v Robátku probíhat zrakové cvičení pro děti. Speciálním cvičením očí dochází k nápravě zraku.

Bazárek se uskuteční 27.10. od 14:00 do 17:00 v Sokolovně v Židlochovicích. Těšíme se na Vás!

Automatická intuitivní kresba je druhem terapie při které se naučíte vytvářet léčebné obrázky. Obrázky lze používat ke zlepšení životní situace ve které se jejich nositel používá. Intuitivní kresba Vám pomůže například s nadváhou, vztahy atd.

V letošním roce bude tradiční bazárek probíhat v prostorách Sokolovny v Židlochovicích (Masarykův kulturní dům). Přijďte se podívat, prodávat a kupovat. Těšíme se na Vás!

S nástupem moderních technologii začali děti trávit svůj volný čas u mobilů, tabletů a počítačů. Rodiče se tak ocitají v situaci kdy si kladou otázku zda děti od přístrojů odhánět nebo jim dopřát volnost. Digitální technologie a její vliv na děti bude téma semináře, kterým nás provede Martin Drnek lektor ze společnosti Scio.

Víš přesně jak probíhá maturita? Bojíš se že jí nezvládneš? Nebo jen nevíš na co se připravit? Tereza Vápeníková ze společnosti TUTOR poradí jak se na zkoušku z dospělosti připravit a úspěšně jí zvládnout.

Jarní aromaterapie bude věnovaná péči o pokožku po zimě. Povíme si jak na jarní únavu a naučíme se uvolňující masáž ruky. Samozřejmě nebude chybět výroba domácí kosmetiky. Tentokrát si vyrobíme éterické oleje a peeling.

Druhé pokračování přednášek s výživovou tématikou tentokrát bude zaměřené na výživu od narození do dospělosti. Povíme si jak se stravování liší v jednotlivých obdobích dětství. Seminářem provede Tereze Kukol výživová poradkyně.

Gymnázium nebo odborná škola ? Maturita nebo výuční list ? Nevíte se rady s výběrem střední školy ? Jak postupovat při výběru střední školy bude radit Martin Drnek, lektor společnosti Scio.

Rádi tvoříte a vyrábíte ? Vezměte děti do Robátka na rukodělný workshop Vánočních ozdob. Společně si vytvoříme jednoduché Vánoční ozdoby, které Vám zkrášlí domov. Těšíme se na Vás!

Zveme Vás na seminář věnovaný zdravému životnímu stylu. Dozvíte se principy zdravého stravování a životního stylu. Seminářem Vás provede Tereza Kukol výživová poradkyně působící v Židlochovicích.