Akce


Program 2020

12. března      Feng Shui - barva, tvar, materiál
21. března      Odemykání jara - ZRUŠENO
31. března      Výroba korálkových náramků
26. dubna      Divadelní představení (Proč, když píská každý svišť, nepíská svišť Pišť)
Autorské divadelní představení s herci a loutkami, pro děti ve věku od 2 do 8 let. Příběh vypráví o malém svišťovi, který neumí pískat. Tak moc se snaží a stále žádný hvizd. Je vůbec svišť? Vždyť se mu posmívají i kamarádi. V pytlákově batohu se Pištík dostává do lidského světa, kde potkává spoustu "velkých svišťů", kteří pískají o...

Čekají na Vás zábavné úkoly díky, kterým pomůžeme Jarní Víle s přivoláním jara.

Hledáme lektory na vedení dopolední herničky ve středu a v pátek. Herničky probíhají jednou týdne od 9:30 do 11:00. Jedná se o příjemné chvíle s dětmi a maminky na mateřské dovolené.

Kdy: 8. prosince 2019 od 15:00
Kde: Nádražní 232, Židlochovice (Prostor dětského pěveckého sboru)
Cena: Členské rodiny 50 Kč na osobu, ostatní 80 Kč na osobu

Prodej lístků na místě.

Kdy: úterý 3. prosince 2019 od 9:30 do 11:00
Kde: Nádražní 232, Židlochovice
Cena: 100 - 170 Kč pouze za použitý materiál, vstup je zdarma
Kontakt: GMaleckova@seznam.cz

Milí,
vyrobíme si skvělý šampon vhodný i pro citlivou pokožku, praktický na cesty a bez obalu! Pak účinný deodorant a voňavé tělové máslo k sežrání.

Workshop zdravého vánočního cukroví, tentokrát nepečené. Připravte se na Vánoce a překvapte svoji rodinu zdravým nepečeným cukrovím, workshop, který Vás něco naučí. Přijďte se naučit zdravé, rychlé vánoční cukroví, tištěné recepty jsou součástí.

Víte jak správně probíhá vývoj řeči u dětí ? A jak rozpoznat zda se řeč vyvíjí správě ? To vše a mnohem víc si zodpovíme na přednášce s logopedkou.

Přednáška se koná 30. října v 17:30 v Robátku. Těšíme se na Vás!

Zažíváte stresové situace? Chcete poznat techniky k jejich lepšímu zvládnutí? Co konkrétně Vás stresuje? Co z toho, co Vás stresuje, můžete a co nemůžete ovlivnit? Jak se tento stav stresu u Vás projevuje? Máte chuť naučit se některé účinné techniky pro zvládání stresu?

Kdy: 19. října 2019 od 14:00 do 17:00
Kde: Kulturní sál Sokolovna Židlochovice
Za kolik? Vstup na akci je zdarma
Kontakt: Andrea Stejskalová, 723 400 915, astejskalova@seznam.cz

Pro prodejce
- Své věci si můžete chystat od 13:00.
- Na Bazárek jako prodejce není nutná předchozí registrace.
- Nejedná se o komerční prodej!

Předprodej ve středeční herničce nebo na místě. Kapacita je omezena. Představení je vhodné pro děti od 2 let.

Co je a co není ve škole důležité a jak se to pozná? Co to znamená studijní autonomie a jak s ní pracovat? Od prvňáčka po deváťáka - ochutnávka toho, co se v brněnské ScioŠkole může s dětmi dít. Bez známek, ale přesto s hodnocením - jak se v tom vyznat? Všechno na co jsme se chtěli zeptat, ale zatím nikdo nám na to neodpověděl. ...

Naše milé Robátko letos slaví 10let od založení. 7. září pořádá narozeninovou oslavu a Vy jste na ni srdeční zváni.

Harmonogram akce
9:30-10:30 Víla Lila čte dětem
14:00 - 15:30 Výtvarný workshop I. (Pískujeme obrázky)
14:00 - 17:00 Malování na obličej
14:00 -18:00 Dopravní hřiště s Polníčkem
15:00 Divadlo o Perníkové chaloupce
16:00...

Opět se nám rok s rokem sešel a my hledáme maminky, pro vedení dopoledních herniček v příštím školním roce.
Dopolední herničky patří v Robátku mezi tradiční programy. Pro jeho zajištění neustále hledáme maminky na mateřské nebo rodičovské dovolené, které by měli zájem podílet se na vytváření programu v našem centrum.

Vyhlašujeme letní výtvarnou soutěž o umělecké barvičky. Téma soutěže je netradiční dort pro Robátko k jeho narozeninám. Výsledek soutěže vyhlásíme a vyhodnotíme 7.9.2019 na narozeninové oslavě Robátka.

Uprostřed léta 3. srpna budeme v Robátku tvořit krásné květinové čelenky, věnečky, gumičky a spoustu jiných krásných vlasových doplňků.

Přihlášky na akci jsou do 1.8. 2019 na e-mail uvedený v letáčku.

Přijďte si vyzkoušet, připravit jednoduché, chutné a především zdravé letní saláty, které jsou vhodné jako doplněk k obědu, ale dobře sehodí i jako samostatná večeře. Těšit se můžete na vyzkoušení přípravy salátů, ochutnávku a výklado vhodných principech letního stravování.

V termínu 15.7. - 19.7. 2019 proběhne v Robátku příměstský tábor Věda nás Baví! Na táboře si děti vyzkouší skvělé pokusy a seznámí se s vědeckými praktikami.

Na semináři se naučíte techniky, které Vám umožní hravě zvládnout stres. Řekneme si co stres je, jak ho odbourávat a jak s ním pracovat a rychle ovládnout.

Zdravá nožka

27.05.2019
Problematika dětské nohy je v současné době velmi diskutovaným tématem, pokud vás zajímá, jak se dětská noha vyvíjí, na co všechno má vliv, jaké jsou nejčastější deformity, jak je řešit, do čeho děti obouvat a mnoho dalšího zveme Vás na dvě prakticky zaměřené přednášky s fyzioterapeutkou Mgr. Lenkou Jakubíčkovou věnované dětské nožce.

Dozvíme se o...

Muzikohrátky

14.05.2019

Pojďme objevovat zvuky kolem nás pomocí tradičních i netradičních hudebních nástrojů z celého světa. Děti prožijí hudbu pasivně, relaxačně i aktivně. Na krátkém příběhu se děti seznámí s hudebními nástroji a následně si je budou moci i vyzkoušet.

Kapacita omezena. Nutné se přihlásit na email: pfoldy@seznam.cz

Zveme Vás na přednášku o spánku u dětí Prosím spinkej. Přednáška se uskuteční 13. května v 16:00. Na akci je potřeba se předem přihlásit.