Pravidelný program pro děti


Pondělí
15:30 - 16:15       Malý badatel a přírodovědec (Kroužek pro děti)

Úterý
9:30 - 11:00        Úterní hernička (Hernička)

15:30 - 16:30       Angličtina pro děti- pokračující
16:35 - 17:35       Angličtina pro děti - začátečníci


Středa
9:30 - 11:00           Středeční hrátky s Lálinou (Hernička)
1630 - 17:45          Tančíme pro radost (Kroužek pro děti)

Čtvrtek
9:30 - 11:00           Naše čtvrteční zábava (Hernička)
16:00 - 17:30         Šikovné ručičky (Hernička)

Pátek
Mají Vaše děti rády přírodu? Baví je chodit ven a poznávat své okolí? Chtěly by vědět, jak funguje náš svět? Připravili jsme jim celoroční kroužek přírodních věd, který bude probíhat přímo ve Vaší mateřské škole.

Co Vás čeká, na co se můžete každé úterý těšit:
Děti se mohou vyřádit v bazénu s kuličkami, na skluzavce, s houpacím koníkem a dalšími zajímavými hračkami. Rádi jim připravíme nějaké překvapení jako je prolézací tunel, překážková dráha, postavíme si hrad nebo si zahrajeme loutkové divadlo. Podpoříme tak dětskou fantazii a smyslové vnímání.
Přijďe si...

Kurzy Angličtiny jsou rozdělené na úplné začátečníky, a děti, které kurzy AJ u nás již navštěvovali nebo mají s jazykem zkušenosti. Kurzy jsou vhodné pro děti od 5let. Přihlašování bude spuštěno 15.8. 2020 a potrvá do 4.9. 2020. Více informací v letáčku na emailu Robátka. Odkaz na přihlášku níže.

Ahoj děti, maminky, tatínkové....

Zajímá vás kdopak je Lálina? A co všechno umí? Přijďte to zjistit do zábavné herničky, která je pro vás připravena každou středu od 9.30 do 11.00hodin.

Máte doma holčičky, které rády tančí? Pořád si oblékají sukýnky, hrají si na princezny a tanečnice, volají vás na svá "vystoupení" a jakmile slyší písničku, jsou v pohybu?

Milé dětičky,
přijďte naučit se básničky.
Pak si něco vytvoříme,
trochu ručky ušpiníme.
A co nás čeka ještě dál?
Spoustu kamarádů a hraček máme tam.

Stříhání, lepení, modelování, kreslení prsty a mnoho dalšího Vás čeká v této herničce zaměřené na rozvoj jemné motoriky a představivosti našich nejmenších.