Internetové Robátko


Prostory Robátka, a čas v něm chybí nejedné rodině. Robátku chybíte taky. Nemůžeme se scházet a vzájemně se těšit ze společných her a rozhovoru. Herničky Vám bohužel nahradit přes internet nemůžeme. Ale můžeme se pokusit, chvíle doma zpestřit. Proto se budeme snažit na web a FB, Robátka dávat "pracovní" zábavné listy, které s dětmi můžete plnit. I vy můžete sdílet, jak trávíte čas doma a vzájemně si vyměňovat nápady na zabavení dětiček. 

Děkujeme že nás podporujete
Za MCR Markéta Vašíčková

https://www.facebook.com/Internetov%C3%A9-Rob%C3%A1tko-109568697607320


Kocourka Fouska baví, lovit myši. Jednou v létě jich chytl dokonce tisíc. Ze všeho nejraději spí na peci nebo upíjí paničce mlíčko. Jako každá kočka tak i Fousek si ráda hraje. Místo hraček, má ale rád tvoření. Od své paničky se naučil malovat a kreslit. Rád by se s Vámi podělil o své kocouří zkušenosti.

Pejsek Čmuchálek má neobyčejně silný čuch. Jako mladý pes pracoval u policie a pomáhal jim řešit složité případy. Čmuchálek rád chodí na procházky do přírody.

Hello, my name is Parrot Žolík. I live in a rainforest in Africa. I like fruits and seeds. I like to fly over the forest because I watch what happens where. I would like to teach you a few words of English. And tell you something about the life of a parrot. And what it's like to live in the rainforest....

Kravička Evička, je veselá kravička, žijící na statku. Má spoustu kamarádů a dějí se jí zajímavé dobrodružství. Hodně ráda si hraje. Proto si pro Vás připravila zábavné úkoly.